ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Ayanami


BohaterJest czarnym charakterem w 07-GHOST. Ayanami, wysoko postawiony wśród załogi szefów Akademii Wojskowej Brasburg, nie jest osobą z którą można w łatwy sposób wygrać. Zabijanie ludzi to dla niego błahostka. Pojawiając się na teście w akademii, poznając Teito, orbał go za swój cel zemsty. Zimny, bezlitosny, zabijając ludzi, nie powstają u niego jakiekolwiek wyrzuty sumienia. Bezwzględność Ayanami\'ego była pokazana podczas przesłuchania Mikage. Ayanami zabił ojca Teito, dodatkowo szuka czegoś, co ma związek z głównym bohaterem.
Teito Klein


BohaterTeito, główny bohater, jest zamkniętym i niezbyt sympatycznym 15 latkiem. Głęboko w jego pamięci uchowały się wspomnienia przejawiające się w snach, przypominające mu dzieciństwo, śmierć ojca, niewolnictwo a także fakt, iż jest synem nieżyjącego Króla Raddos. Jego najlepszym przyjacielem jest Mikage. W akademii znalazł się dzięki Miroku, który nauczył go najważniejszych podstaw panujących w akademii. Umiejętności Teito kilkakrotnie przewyższają normalnych użytkowników Zaiphon. Jego zwinność jak i doskonałe wyszkolenie w walce daje mu duże szanse na odnalezienie mordercy jego ojca.
Mikage


BohaterMikage, pochodzący z rodziny Lokajów, najlepszy przyjaciel Teito, jest delikatnym odzwierciedleniem cech Teita - bardziej sympatyczny, otwarty, radosny, wesoły. Wraz z Teito złożył obietnicę, iż nie zostawią siebie wzajemnie nigdy z tyłu na polu bitwy, oraz mimo wszystkiego, będą zawsze najlepszymi przyjaciółmi. Tym samym Mikage uczy Teito znaczenia słowa przyjaźń. Mimo, że większość uczniów w akademii wyśmiewała Teito (niewolnik itp.) Mikage nie ma zamiaru zerwać znajomości. Bohater ma rodzeństwo - starszego brata a także młodszą siostrę. Blizna na jego podbródku w kształcie litery X, powstała na skutek dawnej sprzeczki ze starszym bratem.
Sakurai Yuri


BohaterSakurai Yuki to wrażliwy, brązowooki chłopak. Do 15 roku życia wychowuje się w sierocińcu Asahi.Z chęcią pomaga innym i nie chce być dla nikogo ciężarem.Z czasem, wokół niego zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Chłopiec odkrywa, że potrafi wyczuć czyjeś emocje poprzez dotyk oraz dowiaduje się , iż posiada dar *Światło Boga*, dzięki któremu może uzdrawiać innych , przyjmując na siebie ich ból i cierpienie.Postanawia opuścić bliskich i dołączyć do tajemniczego klanu Giou.W międzyczasie, dowiaduje się, że w poprzednim wcieleniu był kobietą, jednak nie pamięta niczego z poprzedniego życia. U jego boku zawsze czuwa Zess (Ruka), tajemniczy mężczyzna, który broni go przed wszelkimi niebezpieczeństwami i twierdzi ,że Yuki jest jego panem.
Senri Shiki


BohaterJeden z młodszych uczniów Klasy Nocnej ma 16 lat. Jest kuzynem Kaname I Yuuki. Bardzo lubi broń sam posiada bicz który rozwija się z jego krwi. Pracuje jako model razem z Rimą. Ciało bohatera zostało opętane przez ducha jego ojca ; Rido Kurana. Podczas walki z Rimą, która starała się przemówić do niego, aby przeciwstawił się ojcu, wydawało się, że próbuje odzyskać kontrolę nad własnym ciałem, lecz bez większego rezultatu.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama